Az m1 riportot sugárzott a Kontrasztkiállításról

2010. szeptember 21., címkék: százvai lászló, Háttér, kontrasztkiállítás

Az Este című műsorban bemutatták a református egyház és a rendőrség közös tárlatát, az ötletgazdával, Százvai László lelkipásztorral is beszélgettek.

Feldobott labda – Debrecenben a Kontrasztkiállítás

2010. szeptember 02., címkék: debreceni egyetemi templom, százvai lászló, kontrasztkiállítás, Hírek, bölcskei gusztáv

Debrecenben az egyetemi templomban nyílt meg a Kontrasztkiállítás. A református egyház és a rendőrség összefogásában, valamint számos más szervezet támogatásával létrejött tárlatot szeptember 1-jén nyitották meg. A megdöbbentő erejű multimédiás ifjúság- és családvédelmi kiállítását Kisvárdán több mint hatezer ember tekintette meg.

Megjelent a Református Tiszántúl legújabb száma

2010. március 18., címkék: Hírek, fekete károly, százvai lászló, hörcsik richárd, bölcskei gusztáv, tiszántúli egyházkerület, Fekete Károly

„A kezdetekre nem kell várni, a kezdeteket el kell kezdeni…” olvashatjuk Bodó Sára írásában. Az egyetemi docens címlapon ír „Mire jó egy rejtett kezdet?” címmel a Tiszántúli Református Egyházkerület lapjában.

„Kézen fogva hozzák vissza a szüleiket” – népszerű a Kontrasztkiállítás

2010. március 05., címkék: százvai lászló, kisvárda, kontrasztkiállítás, Hírek, ifjúság

Több mint négyezren látták már a Kontrasztkiállítást. Kisvárdán januárban nyílt meg a református egyház és a rendőrség közös ifjúság és családmentő kiállítása, amely már biztosan nem tudja bezárni kapuit március 12-én a nagy érdeklődés miatt. Határon túlról is érkeznek látogatók – mondja Százvai László, a kiállítás szervezője, majd hozzáteszi, március végéig még biztosan nyitva lesz a tárlat.

"Fogalmatok sincs, hogy mit csináltatok!" – a fővárost is meghódíthatja a Kontrasztkiállítás

2010. január 22., címkék: debrecen, Háttér, százvai lászló, timóteus társaság, kisvárda, kontrasztkiállítás

Döbbenetes hatással van a Kontrasztkiállítás a látogatókra. Folyamatosan érkeznek a csoportok, és nem csak a fiatalok kíváncsiak rá. Magyarország egyik legnagyobb médiaügynökségének vezérigazgatója, miután megnézte a tárlatot, felajánlotta, hogy Budapestre is vigyék el, hogy még többen láthassák.